Skip to content
← Wróć do aktualności
Pani Mariola odebrała klucze. „Wszystko, co obiecano, zostało zrobione”
25 czerwca 2026

Pani Mariola odebrała klucze. „Wszystko, co obiecano, zostało zrobione”

Kolejna mieszkanka Osiedla Maltańskiego zakończyła przeprowadzkę i zamieszkała w nowym lokalu. Pani Mariola ocenia jego stan jako idealny – i zachęca tych, którzy jeszcze się wahają, do kontaktu z zarządcą.

Pani Mariola jest jedną z kolejnych osób, które w ramach programu wsparcia Komandorii odebrały klucze do nowego mieszkania. Lokal, który otrzymała, przeszedł gruntowny remont: wymieniono okna, drzwi, instalacje, położono płytki. Łazienka wyposażona jest w brodzik, toaletę i umywalkę, kuchnia – w nową gazówkę.

Pani Mariola mówi wprost: „Radziłabym tym ludziom, którzy zwlekają, udać się na ul. Cichą do pani Ani i pani Kasi. To są wiarygodne kobiety. Nie ma żadnej ściemy."

Zarządca realizuje indywidualny program wsparcia dla każdej rodziny z Osiedla Maltańskiego. Osoby, które zgłoszą się do Komandorii, mogą liczyć na pomoc w wyborze odpowiedniej ścieżki przeprowadzki – dopasowanej do ich sytuacji materialnej i rodzinnej.

Kontakt:
mail: mieszkancy@komandoria.com.pl
tel: 574 047 167